צור קשר

בית סילבר, אבא הלל 7, קומה 15, רמת גן

03-5762513

03-6430986

  //

  נבחרת המרצים הצעירים שטורפים את הקלפים

  LEAD Talks הינו מיזם חדשני שיאפשר לכם לפגוש ולהקשיב לצעירים יוצאי דופן, אשר ישנו לתמיד את הדרך שבה אתם מסתכלים על דור ה-Y.

  הגענו מכל רחבי הארץ ומכל קצוות החברה הישראלית, אבל כולנו חולקים בית גידול ערכי משותף: LEAD- המסלול לפיתוח מנהיגות. שם, לאורך שנים, עוצבו תפיסות העולם שלנו. כל אחד מאיתנו מגיע מעולם שונה לחלוטין ובכל זאת יש לנו הרבה מהמשותף. אנו צעירים שחיים ונושמים השפעה, שמאמינים בשיתוף: בידע, בחוויות, ברעיונות וביכולות ושמבינים שהדרך ליצירת שינוי אמיתי כרוכה ביצירת רשתות של השפעה.

  LEAD Talks הנו תוצר של תהליך מעמיק בו זיככנו עבורכם את סיפורינו האישיים, את הידע ואת הניסיון שצברנו לכלל מגוון הרצאות שיחשפו אתכם לנקודות מבט רעננות וחדשניות על על החברה הישראלית ועל העולם. מהיום, כאשר אתם מארגנים כנס, יום עיון, יום גיבוש או כל אירוע ארגוני משמעותי אחר שבו אתם רוצים להפיח תקווה, להזכיר חלומות שנשכחו על חברה שפויה, על מדינה שטוב לחיות בה, על קהילה שיש בה שותפות - אתם יכולים להיות שקטים. פה, אתנו, ב-LEAD Talks, אתם במקום הנכון.

  • ההרצאות שלנו מתאימות למגוון צרכים וקהלים. צרו איתנו קשר ונשמח להתאים לכם את המענה המתאים ביותר לצרכיכם.
  • סיפורים אמיתיים של צעירים אמיתיים המחוללים שינויים אמיתיים.
  • אנו נשמח להגיע ולפגוש אתכם בכל מקום בארץ.
  • הכנסות המיזם (בניכוי הוצאות) תוקדשנה לפיתוח מנהיגות של צעירים מוכשרים מהפריפריה החברתית והגיאוגרפית של מדינת ישראל.
  • למה LEAD Talks? כי יש לנו "יד מנצחת" עבורכם!
  //

  כמה מילים על ארגון LEAD ופועלו

  ארגון LEAD מקדם ומפתח את הדור הבא של המובילים והמשפיעים בישראל. אנחנו מספקים לצעירים מוכשרים, ששואפים לשנות את העולם, אפיקי צמיחה והתפתחות שמאפשרים להם ליצור רשתות של השפעה ולהוביל מהלכים גדולים: חברתיים, סביבתיים, עסקיים, בכל זירה ובכל מקום.

  באמצעות תהליך עמוק של פיתוח זהות מנהיגותית לצד התנסות מעשית בייזום והקמה של מגוון פרויקטים רחבי היקף, הם לומדים לחדד את היכולות האישיות שלהם ולהביאן לידי ביטוי בדרך שתביא תועלת לא רק להם אלא גם לחברה כולה.

  לאתר של LEAD >